WYNAJEM WYPOSAŻENIA

Wynajem wyposażenia do hal namiotowych

Posiadamy różnego rodzaju wyposażenie które zapewni Państwu udany bankiet, konferencję.

Podłoga drewniana do hal namiotowych zapewni komfort przemieszczania się ludzi oraz estetyczny i elegancki wygląd. Stelaż stalowo-aluminiowy umożliwi postawienie podłogi na delikatnych nierównościach.

Podsufitka „ gala” zapewni Państwu niezapomniane uczucie pięknego wnętrza hali namiotowej. Z powodzeniem zakrywa konstrukcje hali, zazwyczaj jest używana na bankietach lub weselach.

Nagrzewnice i klimatyzacje w hali zapewniają idealna temperaturę. W związku ze zmieniającym się klimatem i szczególnie kapryśną pogodą w naszym kraju trzeba dobrze przygotowac się do planowanej uroczystości i zaopatrzyć się w dodatkowe wyposażenie takie jak nagrzewnice lub klimatyzacje. Zimą lub latem można dostosować temperaturę do wymogów klienta. Odpowiednia temperatura to podstawa do udanej imprezy lub targów. Najczęściej stosujemy nagrzewnice na olej opałowy. Ciepło rozprowadzone jest specjalnymi rękawami.

Drzwi i bramy – najczęściej stosowane drzwi w halach to drzwi stalowe, aluminiowe lub dwuskrzydłowe przeszklone. Drzwi zapewniają bezpieczeństwo i estetykę wykończenia. Mogą być zamontowane prawie w każdym miejscu w hali namiotowej. Na Państwa życzenie mogą posiadać system antypaniczny, który polega na tym, że od wewnątrz hali można wyjść poprzez naciśnięcie drążka umieszczonego na drzwiach. Bramy montujemy przesuwne. Ich szerokość może być do 4.7 m .

Oświetlenie – istnieje możliwość zamontowania w halach żyrandoli, bądź oświetlenia ledowego. Żyrandole kryształowe wykorzystywane są zazwyczaj podczas wszelkich uroczystości, tworzą we wnętrzu hali wyjątkowy klimat. Rodzaj oświetlenia zależy od uroczystości i wyobrażni klienta.

Transparentne dachy lub ściany boczne - dla klientów, którzy organizują wszelkie imprezy wśród pięknego krajobrazu możemy zaproponować ciekawe rozwiązanie jakim są ściany transparentne/przeźroczyste. Takie ściany mogą również być otwierane na boki żeby goście w sposób jeszcze bardziej bezpośredni mogli obcować z przyrodą i podziwiac ładny krajobraz dokoła hali.

I wiele innych jak : meble ogrodowe, szatnie , wykładziny podesty.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search