WYNAJEM NAMIOTÓW MAGAZYNOWYCH

Wynajem namiotów magazynowych
Jesteś zainteresowany wynajęciem namiotu magazynowego ? Posiadamy namioty magazynowe różnego rodzaju. Wynajmujemy namioty magazynowe pokryte w całości plandeką - najtańsza obcja , szybka realizacja, Montaż takiego namiotu magazynowego może odbywać się prawie na każdym podłożu. Posiadamy też namioty magazynowe ze ścianami z blachy trapezowej bądż płyty warstwowej. Wynajmem namiotów magazynowych zajmujemy się już ponad 10 lat . Doradzimy jaki namiot magazynowy dobrać jakie bramy zastosować. Do każdego tematu podchodzimy profesjonalnie.  Każdego roku dostarczamy namioty magazynowe do różnych firm w całej Polsce. Jeżeli potrzebujecie Państwo namiot magazynowy na kilka tygodni czy miesięcy to wynajem namiotu magazynowego jest idealnym rozwiązaniem.
Do wyceny idywidualnego magazynu namiotowego potrzebujemy wymiary - szerokość - długość  i wysokość ściany bocznej. Na podstawie wytycznych otrzymacie Państwo idywidualną ofertę na namiot magazynowy.

realizacje         hala magazynowa

Wynajem namiotu magazynowego cena                Zadzwoń do nas:  +48 539 305 100

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search