Naszą główną działalnością jest produkcja i wynajem hal namiotowych.

W ciagłej ofercie posiadamy hale namiotowe przeznaczone do wynajmu. Hale namiotowe, ewentowe, magazynowe,  zadaszenia.  Wynajem hali magazynowej to idealne rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania krótko lub długoterminiowego na magazyn, ponieważ można już szybko zamontować prawie na każdym podłożu bez pozwolenia na budowe lecz na zgłoszenie.  Pozwolenie na budowe w przypadku hali namiotowej jest dobrym rozwiązaniem gdy hala namiotowa ma być wykorzystywana przez kilka lat.

Wynajem hali namiotowej od zaraz

Wynajem hal namiotowych to jeden z naszych głównych zadań z którymi mamy doczynienia przez 15 lat naszej działalności. Wynajem namiotów przemysłowych które posiadamy w ofercie są wykonane z lekkiej solidnej konstrukcji ( z profili alumionowych). Wynajmujemy również namioty budowlane do przykrycia np. budowli w czasie budowy aby uchronić go przed złymi warunkami pogodowymi. Posiadamy atrakcyjne ceny wynajmu hal namiotowych ponieważ produkujemy sami wszystkie elementy do hal i namiotów.

wynajem hal magazynowych

Hale namiotowe wypożyczalnia

Hale namiotowe wynajem cennik - otrzymacie Państwo od nas telefonicznie bądż poprzez zapytanie mailowe. Wynajem hali namiotowej w 48 godzin - świadczymy usługi szybko - solidnie i atrakcyjnych cenach. Hale magazynowe namiotowe wynajmujemy od 6 zł / m2 netto przy wynajmach hal długoterminowych + koszty montażu i transportu które wyliczamy indywidualnie. Wynajem hali z wyposażeniem - każda hala może posiadać różnego rodzaju wyposażenie: Bramy przesuwne, Bramy rolowane, Bramy segmentowe, oświetlenie , ogrzewanie, okna, drzwi wszelkiego rodzaju. Każda hala magazynowa pod wynajem może zostać indywidualnie przygotowana według Państwa zapotrzebowania.

 Wynajem hal namiotowych

Hale namiotowe magazynowe  mogą posiadać dach plandekowy, dach z blachy trapezowe, dach z płyty warstwowej ale tylko hala namiotowa z poszyciem z plandeki może zostać zbudowana  bez pozwolenia na budowe. Każda inna z pokryciem " twardym" wymaga pozwolenia na budowe.

Hala namiotowa wynajem - ściany takich hal mogą być wykonane z plandeki, blachy czy płyty. Podłoże pod taką hale namiotową musi być utwardzone aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. ( kostka, beton, )

 wynajem hal namiotowych

Wynajmiemy każdą hale namiotową według Państwa wytycznych i zapotrzebowania

Infolinia wynajmów hal magazynowych               Zadzwoń do nas:  +48 539 305 100

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search