Hale pod ujeżdżalnie dla koni.          Wynajem i sprzedaż

Nasza firma produkuje dwa rodzaje hal pod ujeżdzalnie dla koni.  Namioty i Lążowniki o lekkiej konstrukcji z zadaszeniem plandekowym jak i hale stalowe pokryte w całości blachą czy też płytą warstwową. Ściany boczne wykonane z siatki w celu dobrej wentylacji

Własne projekty pod ujeżdżalnie

Posiadamy włąsne biuro projektowe w którym możemy Państwu zaoferować dowolne rozwiązanie wykonania lążowni czy hali pod ujeżdżalnie. Jako producent hal pod ujeżdżalnie możemy zaoferować atrakcyjne ceny . Wykonujemy też bandy drewniane  dokoła w ujeżdżalniach na wyskokość 165 cm. Taka hala idealnie nadaje się na stajnie i wiatę dla koni.

Najniższe ceny w Polsce

 Lonżownik dla koni to nic innego jak hala okrągła którą produkujemy w trzech wymiarach 16 m, 18 m, 21 m.  Hale lążownie mogą być pokryte plandeką bądż blachą trapezową a część ścian wykonane z siatki aby zapewnić doskonałą wentylację. Wysokość ściany bocznej jaką stosujemy to 3.5 metra do okapu. Hale jeżdzieckie namiotwe w popularnych wymiarach to 16 m x 30 m x 4.5 m lub 20 m x 40 m x 4.5 m. Hala jeździecka to obiekty, które wykorzystywane są przez cały rok. Jest to idealna przestrzeń do treningu.
Budowa całorocznej hali jeździeckiej od producenta Hallrent to produkt najwyższej jakości.

Wycena Hali
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. +48 539 305 100
   tel. +48 77 466 12 06

                                              reithalle3              reithalle

                                                         HALE namiotowe pod ujeżdżalnie                                        HALE stalowe pod ujeżdżalnie

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search