HALE PRZEMYSŁOWE

HALE PRZEMYSŁOWE - to nic innego jak hale stalowe przeznaczone do przemysłu. Hale przemysłowe projektujemy według wytycznych klienta , dokłądnie według zapotrzebowania. Nasz zespół doradzi Państwu w doborze każdego przydatnego elementu wyposażenia hali przemysłowej. Konstrukcje hal jakie wykonujemy to przeważnie z dwuteowników ze względu na nie duże wymiary. Hale wykonane z kratownic zajmują dużo miejsca. Konstrukcje zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez malowanie farbą gruntową a pózniej farbą nawierchniową w kolorze według życzenia klienta. Najczęściej stosowany kolor farby nawierzchniowej to szary bądż biały.

Pokrycie hal przemysłowych to przeważnie płyta warstwowa. Na dachach hal stosujemy płyty o grubości 100/140 mm wypełnione poliuretanem nie styropianem. Ściany boczne hal w zależności od wytycznych projektanta stosujemy o grubości 80 - 100 mm. W halach przemysłowych często stosujemy naświetla w kalenicy o szerokości w zależności od szerokości hali przemysłowej ale standardowo jest to 2 - 2.5 metra o wypukłym kształcie. W naświetlach stsoujemy klapy oddymiające sterowane z centrali zamontowanej przy drzwiach ewakuacyjnych. W halach przemysłowych zawsze występują bramy różnego rodzaju - przeważnie bramy przemysłowe lub rolowane. Bramy mogą posiadać naświetla w postaci okienek lub całych pasm o wysokości 60 cm jeden panel.

 Poniżej przykład hali przemysłowej o wymiarach 28 m x 43 m x 10 m wysokość ściany bocznej.

hale przemysłowe carlo

 

Hale przemysłowe ceny - zadzwoń +48 539 305 100

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search