HALE NAMIOTOWE MAGAZYNOWE

Hale namiotowe magazynowe - Producent

znajdują zastosowanie prawie w każdej branży.  Firma Hallrent od lat produkuje i dostarcza wszelkiego rodzaju hale namiotowe magazynowe.

Magazyny stalowe lub aluminiowe pokryte w całości plandeką lub blachą trapezową to doskonałe rozwiązanie na magazyn trwały gwarantujący długoletnią wytrzymałość. Jeśli klient potrzebuje termiczny magazyn to może być on wykonany w całości z płyty warstwowej. Dla klientów nie dysponujących budżetem magazynu stalowego firma Hallrent ma w swojej ofercie hale namiotowe magazynowe z miękkim dachem wykonanym z plandeki. Lekka konstrukcja hal magazynowych namiotowych jest najszybszym rozwiązaniem. Taki magazyn można zamontować prawie na każdym podłożu lecz najlepszym jest podłoże z kostki brukowej czy posadzki betonowej. Hale magazynowe namiotowe nie wymagają pozwolenia na budowe jeżeli hala namiotowa ma zostać postawiona do 120 dni.

Wynajmij halę namiotową magazynową

Istotną sprawą w halach namiotowych magazynowych stalowych jest stosowanie różnego rodzaju wyposażenia, czy to bram rolowanych, okien, świetlików, drzwi i innych potrzebnych elemntów wyposażenia. Hale magazynowe mogą posiadać dach pneumatyczny w którym znajduje sie powietrze wdmuchiwane przez agregat.

Hale namiotowe magazynowe znajdujące się w ofercie firmy Hallrent to najwyższa jakość w najlepszej cenie.

 hala namiotowa 1

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search