HALE PLANDEKOWE/IZOLOWANE

Hale namiotowe plandekowe izolowane
występują z dachem miękkim wykonanym z podwójnej plandeki wypełnionej sprężonym powietrzem oraz ze ścianami z płyty warstwowej lub blachy trapezowej to doskonały wybór na magazyn. Hale plandekowe izolowane możemy postawić na zgłoszenie w starostwie powiatowym oraz na pozwolenie budowlane, pod warunkiem spełnienia normy obciążenia śniegiem.
Hale plandekowe izolowane mają wyeliminowany element skraplania się wody w środku hali oraz dzięki zastosowaniu dachu pneumatycznego śnieg samowolnie spada na boki hali.
Firma Hallrent w halach plandekowych izolowanych montuje na życzenie klienta wiele udogodnień w tym: bramy segmentowe z napędem elektrycznym lub ręcznym, bramy rolowane, bramy przesuwne, okna otwieralne i nieotwieralne, drzwi oraz przeszklenia. Dodatkowo można zastosować lampy LED, klimatyzatory czy też nagrzewnice.
Nasza firma kompleksowo obsługuje każdego klienta od momentu wysłania oferty , poprzez czas oczekiwania na halę, montaż i późniejszą gwarancję oraz serwis pogwarancyjny.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search