NAMIOTY PRZEMYSŁOWE

 

 HALE - NAMIOTY PRZEMYSŁOWE to zadaszenia o odpowiedniej konstrukcji, odpornej na warunki atmosferyczne. Solidne pokrycie plandekowe, konstrukcja zaprojektowana przez naszych projektantów daje nam 100 % namiot przemysłowy.

Namiot przemysłowy może być wykonany z konstrukcji lekkiej aluminiowej ( lekki montaż i demontaż ) jak i również z konstrukcji stalowej ocynkowanej lub malowanej. Namioty przemysłowe można u nas wynająć jak i zakupić.

Namioty przemysłowe magazynowe możemy wyposażyć w bramy rolowane, przemysłowe, drzwi stalowe, okna , ogrzewanie itp. Najważniejsze ze strony klienta jest przygotowanie odpowiedniego podłoża pod namiot przemysłowy aby mogł służyć długie lata ( wypoziomowanie terenu i go utwardzenie)

Zamawiając w naszej firmie namiot przemysłowy mogą być Państwo zadowoleni przez długie lata ich użytkowania. Posiadamy 10 letnie doświadczenie przy produkcji namiotów przemysłowych.

Przykłąd namiotu przemysłowego z dachem pneumatycznym. Konstrukcja aluminiowa - ściany płyta warstwowa 60 mm

 namiot przemysłowy

Chcesz wynająć namiot przemysłowy ?   Zadzwoń do nas: +48 539 305 100

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search