HALE PLANDEKOWE NIEIZOLOWANE

Zaletą hal namiotowych
plandekowych nieizolowanych jest to, że nie musimy stosować fundamentów ze względu na ich lekką konstrukcje. Mogą być montowane na kostce brukowej, betonie, asfalcie. Pokrycie plandekowe hal na dachu zabezpiecza przed złymi warunkami atmosferycznymi. W zależności od warunków atmosferycznych, plandeka na dachu wytrzymuje w granicach 10 lat. Taki jest oriętacyjny okres wytrzymałości plandeki na halach namiotowych, oczywiście przy użyciu dobrej jakości materiału plandekowego.
 
Hale plandekowe nieizolowane mogą być pokryte na ścianach bocznych plandeką w dowolnym kolorze, blachą trapezową T18 lub T35. Opcjonalnie na ścianie bocznej można zastosować płytę warstwową o grubości 40mm lub 60mm. 
 
W halach nieizolowanych najczęściej stosowane są bramy przesuwne jedno lub dwuskrzydłowe montowane na rolkach oraz kotary rozsuwane. Zajmujemy się produkcją hal plandekowych już ponad 10 lat.
 
Przykłąd hali plandekowej o konstrukcji aluminiowej
 
hala plandekowa

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search