HALE NAMIOTOWE

Hallrent – Producent hal namiotowych .

Hale namiotowe to obiekty trwałe, estetyczne, o wysokiej jakości. Muszą opierać się wpływowi niekorzystnych czynników zewnętrznych i być wytrzymałe, by w ten sposób zapewnić bezpieczeństwo osobom, które z nich korzystają. Muszą też dobrze się prezentować – ich wygląd jest wizytówką wynajmującego przedsiębiorcy.

Od 15 lat produkujemy hale namiotowe, hale stalowe róznego przeznaczenia. Hale namiotowe aluminiowe można też u nas wynająć na krótki okres czasu jak i długoterminowo. Hale namiotowe pod wynajem mogą być indywidualnie zaprojektowane wytycznych klienta. W naszej ofercie posiadamy również hale namiotowe używane które po krótkich wynajmach odsprzedajemy w bardzo dobrym stanie. Zapytaj naszego hndlowca o ofertę naszych hal namiotowych używanych.

Hale namiotowe od producenta z wieloletnim doświadczeniem

Naszym najlepszym produktem są hale namiotowe pneumatyczne to nic innego jak dachy z podwójnej plandeki w które jest wdmuchiwane powietrze. Tego typu hale to najwyższej jakości hale namiotowe ocieplane które można porówna do hal przemysłowych pokrytych płytą warstwową. Dachy pneumatyczne hali namiotowej ocieplanej są szczelne i utrzymują ciepło w hali magazynowej.

 Hale namiotowe wymiary - wyprodukujemy każdy wymiar hali namiotowej magazynowej, wystarczy nam Państwa pomysł a nasz zespół projektantów wykona resztę potrzebych prac które otrzymacie Państwo do akceptacji. Wymiary hal namiotowych jak np. szekokość  mogą być od 10 metrów do 50 m. Nasze hale namiotowe są caroczne są projektowane według obowiązujących norm. Całoroczna hala magazynowa to nic innego jak wzmocniona konstrukcja hali namiotowej. Odowiednie profile aluminiowe , ściagi wewnątrz hali powodują że klient bedzie z niej korzytał długie lata. Nasze hale namiotowe idealnie nadają sie dla rolnictwa mogą być wykorzystane w rózny sposób jak np. zadaszenie na sprzęt rolniczy czy hale dla Bydła. To idealne rozwiązanie na lekkie zadaszenie. Przy użyciu plandeki dachowej w kolorze białym w hali namiotowej dla Bydła nie musimy montować oświetlenia ponieważ promienie słoneczne w ciągu dnia dostają się do wewnatrz hali i jest jasno.

Najniższe ceny dużych hal

Posiadamy jako nieliczni bardzo duże i lekkie profile aluminiowe z których możemy wykonać duże hale namiotowe o lekkiej wadze i w bardzo atrakcyjnej cenie. Matryce z których huta aluminium wykonuje dla nas profile zostały zaprojektowane przez naszych konstrutorów aby hale namiotowe o dużych gabarych można było w szybkim czasie wybudować i w razie potrzeby zdemontować. Szybki montaż i demontaż dużych hal namiotowych to wielka oszczędność.

Hale namiotowe warsztatowe

Hale namiotowe idealnie nadają sie na warsztat. Ważnym elementem jest zastosowanie dachu pneumatycznego w hali aby hala była w pełni izolowana. Ściany hali namiotowej warsztatowej muszą być z płyty warstwowej minimum 40 mm. Jeżeli hala warsztatowa będzie wykorzystwana tylko porą letnią to w takim przypadku wystarczy całość pokryta plandeką. Hale namiotowe aluminiowe lub mogą też być o konstrukcji stalowej. Hale aluminiowe są lekkie w montażu , przewożeniu w inne miejsce jak i w demontażu. W porównaniu do konstrukcji stalowej nigdy nie korodują.

lagerhallen lagerzelte

 Zalety hal namiotowych magazynowych

 • Montaż, prawie na każdym podłożu, takim jak trawa, beton, asfalt, kostka brukowa. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

 • Hale namiotowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – Możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo i korzystających z nich ludzi.

 • Hale różnego rodzaju  pomieszczą wiele osób, sprzętów, cały Twój towar. Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, możemy dostawić kolejne moduły.

 • Dobrze zaprojektowana hala namiotowa namiotowa nie wymagają dodatkowych podpór, ani lin wewnętrznych. Wykorzystujemy bowiem system przęseł, który pozwala nam postawić halę namiotową szybko, sprawnie i zapewnić więcej przestrzeni wewnątrz. Hale namiotowe bez pozwolenia

 • Duże możliwości hal namiotowych magazynowych, jak i wyposażenia wewnętrznego. Nasze hale namiotowe dostosujemy do Twoich potrzeb, abyś otrzymał dokładnie taką halę, jakiej potrzebujesz.

 • Dobrze zaprojektowana hala namiotowa nie odbiega wyglądem od normalnej standardowej hali stalowej, a dzięki dużym możliwościom doboru akcesoriów wygląd hali tak naprawdę zależy od życzenia klienta.

 • Nasze hale mogą pełniać wiele różnych funkcji – od magazynów, poprzez hale targowe, aż do hal imprezowych. Sprawdzają się doskonale w każdych warunkach i przy każdej okazji!

 • Nasz hale namiotowe aluminiowe i namioty mają najwyższą jakość, z najlepszych materiałów (stal, profile aluminiowe czy poszycie hal z materiału PCV), które zapewniają trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

W naszej ofercie znajdują się:

 • Hale namiotowe magazynowe ( namioty magazynowe )

 • Hale produkcyjne ( hale przemysłowe )

 • Hale imprezowe ( namioty eventowe )

 • Hale namiotowe ocieplane
 • Hale namiotowe targowe

 • Hale namiotowe wystawowe

 • Hale pod ujeżdżalnie dla koni

 • Hale dla rolnictwa

 • Wynajem hal namiotowych

Jeżeli pragniesz otrzymać produkt jak najlepszej jakości, trwały, wytrzymały, bezpieczny – zdecyduj się na Hallrent. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania!

Zobacz jak może wyglądać Twoja hala !realizacje

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search