PAWILONY NAMIOTOWE

PAWILONY NAMIOTOWE - konkurencyjne ceny hal namiotowych pokrytych plandeką. Pawilony namiotowe to namioty o szerokości od 3 do 9 metrów. W naszej firmie produkujemy pawilony tylko z konstrukcji aluminiowej lekkiej do szybkiego montażu i demontażu.

Pawilon namiotowy plandekowy może posiadać okna foliwe o różnych kształtach ( półkola , kwadrtowe, ze szprosami i bez ) każdy namiot można u nas zamówić według swoich wytycznych. Produkujemy pawilony namiotowe już ponad 10 lat.

Najczęściej wykorzystywanym kolorem w namiotach jest biały jeżeli będzie wykorzystywany na eventy i inne uroczystości plenerowe. Pawilon namiotowy idealnie nadaje sie na imprezy firmowe organizowane latem czy jesienią.

Wynajem pawilonów namiotowych - zadzwoń 539 305 100

pawilon namiotowy

 

Pawilon namiotowy można postawić prawie na każdym podłożu, mocowany do podłoża jest za pomocą szpil o długości 80 cm i grubości fi 20. Takie zakotwienie daje nam pewność że podczas silniejszych wiatrów namiot będzie stabilny.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search