NAMIOTY BANKIETOWE

Sprzedaż i wynajem namiotów bankietowych - Producent

NAMIOTY BANKIETOWE - posiadmay w naszej ofercie różnego rodzaje namiotów bankietowych. Jeżeli chcesz urządzić imprezę na świerzym powietrzu to idealnym rozwiązaniem jest zadbać o zadaszenie które uchroni Twoich bliskich / klientów w razie nie pogody. Idealne rozwiązanie na salę bankietową to namiot bankietowy . Możliwość zastosowania gali w namiocie bankietowym która zakryje elementy konstrukcji namiotu. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z imprezy plenerowej gdzie zastosowano podłogę drewnianą ściany przeszklone ze szkła zespolonego jak i galę namiotową.

Namioty bankietowe można u nas wynająć z montażem i transportem jak i zakupić. Posiadamy duże namioty bankietowe w naszej ofercie jak np. 30 metrów szerokie. Wysokości ścian bocznych są róznego rodzaju w zależności od zapotrzebowania.

Materiały jakich używamy do produkcji namiotów bankietowych są najwyższej jakości.

 

partyzelt carlo 2

WYNAJEM NAMIOTÓW  BANKIETOWYCH  - ZADZWOŃ + 48 539 305 100    szybko , sprawnie i nie drogo...

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search