NAMIOTY IMPREZOWE

Namioty imprezowe i namioty bankietowe - organizatorzy imprez często korzystają z takiego rozwiazania.  Namioty imprezowe idealnie nadają się na imprezy plenerowe, można wyposażyć je w podłogę drewnianą, oświetlenie czy też galę aby ukryć konstrukcję namiotu. Firma Hallrent często współpracuje z różnymi przedstawicielami firm które wynajmują od nas namioty imprezowe , namioty bankietowe. Namioty bankietowe czy też hale na imprezę mogą być róznej szerokości jak i długości. Oczywiście wysokość ściany bocznej też jest ważna w zależności od danej tematyki imprezy. Najczęściej stosowana wysokość z boku namiotu imprezowego to 2.5 metra ( pózniej 3 m lub 4 m)

Namioty imprezowe wyanjmujemy na czas jaki Państwo potrzebują. Posiadamy własne ekipy które hale montują i demontują. Namioty imprezowe można u nas wynająć jak i zakupić. Namiot imprezowy wykonamy według wytycznych klienta.

hala imprezowa namiot bankietowy

Potrzebujesz wynająć namiot imprezowy ?  Zadzwoń  do nas 539 305 100

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search