Świetliki dachowe, łukowe to najczesciej stosowane doświetlenie hal

Swietlik wykonany jest z płyty komorowej z poliweglany 20 mm. Ich optymalny łukowy kształt uniemozliwia gromadzenie sie sniegu i wody.

Mozna równiez zastosowac klapy przewietrzajace sterowane automatycznie lub elektryczne.

Współczynnik przenikalności cieplnej U (W/m2K) 1.7

swietlik dachowy Swietlik 2

Swietlik 3

Swietlik 1

                                                                                                                               

 

 Okno pion Okno poziom Okno poziom 2 Okno pion 2

 


Istnieją różne możliwości doświetlania hal. W halach namiotowych z dachem z plandeki już samo zastosowanie białej plandeki doświetla przestrzeń wewnątrz hali. Jeśli hala ma również boki z plandeki dodatkowe doświetlenie można uzyskać poprzez zastosowanie okien z plandeki transparentnej, czyli przeźroczystej.

Hale, które mają boki z płyty warstwowej lub blachy trapezowej doświetlane są dzięki zastosowaniu okien. Mogą to być okna aluminiowe lub plastikowe, otwierane, uchylne lub stałe. Ramy okien mogą mieć dowolny kolor z palety RAL producenta. W przypadku hal z twardym dachem takim jak z blachy trapezowej lub płyty warstwowej można zastosować świetlik dachowy łukowy.

Okna do hal montowane są w różnych wymiarach, w zależności od potrzeb klientów. Wszystkie okna są montowane w pionie lub poziomie zgodnie w wypełnionym szkicem hali dostarczonym w momencie podpisania zamówienia.


 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W każdym rodzaju hali możemy zamontować okna platikowe, aluminowe lub z poliweglanu komorowego. Kazde z tych rozwiazan jest dobre aby doświetlić naszą halę aby zużywać mniej energi elektrycznej poprzez doświetlanie światłem elektrycznym. Okna mogą być zamontowane w poziomie lub pionie.
 
10  20  30 40

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search