W zależności od rodzaju przeznaczenia hali możemy wyposażyć naszą halę w bramę. Poniżej przedstawimay Państwu kilka rodzai.

 

 brama1
       

    Brama rolowana - cały pancerz bramy rolowanej wykonany jest z lameli aluminiowych.Brama rolowana zajmuje najmniej miejsca  w hali .

 

 

 


brama2
  

   Brama przesuwna - taka brama jest zawieszona na rolkach i przesuwa sie po prowadnicach zamontowanych u góry. Brama przesuwna może być obita plandeką, blachą bądz płytą warstwową.

 


brama3

 

Brama przesuwna - otwierana na boki. Rozwiązanie takie  stosuję się jezeli klient chce brame mieć umieszczona po   środku hali.

 

 

 

 


brama5

 

Brama plandekowa - kotara -  takie bramy najczesciej stosujemy w halach namiotowych pokrytych w całosci plandeką. Najtansze rozwiazanie. Brama moze byc umiesczona na każdym polu hali.

 

 

 


brama4

 

 

Bramy segmentowe - najczesciej stosowane w halach magazynowych pokrytych blachą lub płytą warstwowa. Takie bramy są bardzo szczelne mogą być sterowane elektrycznie lub manualnie na łancuch. W bramach segmentowych mogą być zamontowane panele z pleksi co pozwala na doświetlenie hali, jak i również mogą być zamontowane drzwi wejściowe.

 

 


 

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search