W halach namiotowych ściany możemy wykonać z :

  • Plandeki,

    plyta warstwowa1

    Blacha trapezowa1

  • blachy trapezowej,

  • płyty warstwowej,

  • fasady szklanej,

Jeżeli wybierzemy halę namiotową pokrytą plandeką, jest to wystarczające aby nasz towar zabezpieczyć przed złymi warunkami pogodowymi. Hale pokryte plandeką najczęściej mają zastosowanie jako magazyny, które znajdują się w zamkniętym, ogrodzonym terenie. Taka hala jest też najtańszą wersją hali magazynowej. Standardowe kolory plandeki to : biały, srebrny, niebieski, żółty, czerwony, zielony. Materiał plandekowy jaki stosujemy do hal namiotowych to 650 gm/2.

Kolejna wersja ścian w hali namiotowej to boki pokryte blachą trapezową T18 lub T35. Taką halę możemy już zamknąć na klucz. Tego typu hale zawsze wyposażone są minimum w jedną bramę przesuwną.

Hale namiotowe ze ścianami z płyty warstwowej najczęściej sprzedawane w połączeniu z dachem pneumatycznym ze względu na właściwości izolacyjne, jak i zapobieganie skraplaniu się wody z dachu. Płyta warstwowa ma delikatne przetłoczenie blachy w porównaniu z blacha trapezową.

Najczęściej stosowana płyta warstwowa poliuretanowa ma grubości
60 mm. Nie stosujemy grubszych ponieważ jest to wystarczająca grubość jeżeli chodzi o przenikalność ciepła w przypadku zastosowania dachu pneumatycznego. Jedno z drugim daje najlepszy efekt jaki można osiągnąć.

Fasady przeszklone , okna – możemy zamontować gdzie tylko klient sobie zażyczy. Mogą być od posadzki do okapu, czy też tylko w wyznaczonych miejscach i różnych wymiarach.

obudowaplandeka                         obudowablacha

 

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search