Istnieją różne możliwości doświetlania hal.

W halach namiotowych z dachem z plandeki już samo zastosowanie białej plandeki doświetla przestrzeń wewnątrz hali. Jeśli hala ma również boki z plandeki dodatkowe doświetlenie można uzyskać poprzez zastosowanie okien z plandeki transparentnej, czyli przeźroczystej.

 

Okno pion  Okno pion 2  Okno poziom  Okno poziom 2

Hale, które mają boki z płyty warstwowej lub blachy trapezowej doświetlane są dzięki zastosowaniu okien. Mogą to być okna aluminiowe lub plastikowe, otwierane, uchylne lub stałe. Ramy okien mogą mieć dowolny kolor z palety RAL producenta. W przypadku hal z twardym dachem takim jak z blachy trapezowej lub płyty warstwowej można zastosować świetlik dachowy łukowy.

Okna do hal montowane są w różnych wymiarach, w zależności od potrzeb klientów. Wszystkie okna są montowane w pionie lub poziomie zgodnie w wypełnionym szkicem hali dostarczonym w momencie podpisania zamówienia.


10

W każdym rodzaju hali możemy zamontować okna platikowe, aluminowe lub z poliweglanu komorowego. Kazde z tych rozwiazan jest dobre aby doświetlić naszą halę aby zużywać mniej energi elektrycznej poprzez doświetlanie światłem elektrycznym. Okna mogą być zamontowane w poziomie lub pionie.
 
10  20  30  40
 

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search