FAQs - najczęściej zadawane pytania

Nie , hale namiotową można postawić na zgłoszenie.

Pod halę namiotową podłoże musi być wypoziomowane i utwardzone ( kostka brukowa, asfald, płyta betonowa bądź punktowe fundamenty). Natomiast pod halę z dachem twardym ( blacha lub płyta warstwowa ) wymagane są fundamenty punktowe .

Tak halę stalową możecie Państwo wynająć od nas, ale na okres minimum 12 miesięcy

Hale namiotowe w zależności od podłoża są zakotwione kołkami rozporowymi lub szpilkami fi 25 żebrowanymi o długości 1 metr. Hale stalowe ciężkie są przeważnie postawione na wcześniej wykonanych fundamentach z utwierdzonymi szpilkami w betonie.

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w produkcji hal. Posiadamy własną produkcję, własny dział projektantów , ekipę montażową. To czyni nas niezależnymi i daje możliwość zapewnienia Państwu bardzo dobrej ceny , jakości, terminowości i bezpieczeństwa.

Plandeka, którą wykorzystujemy do produkcji hal namiotowych jest bardzo wytrzymała, ale jej trwałość zależy od warunków pogodowych (temperatury minusowej i plusowej ). Opierając się na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że przeciętny okres trwałości plandeki jaką stosujemy to 10 lat. Jeżeli dach zostanie uszkodzony można go bardzo szybko naprawić na miejscu u klienta.

Zawsze informujemy klienta że jest możliwość zakupu hali odpowiednio zaprojektowanej do danej strefy śniegowej i wiatrowej. Koszt takiej hali jest troszkę wyższy od hali bez przyjęcia obciążeń, ale nie warto oszczędzać kiedy hala ma służyć cały rok.

Tak, w wersjach podstawowych naszych hal może występować skraplanie się wody ( hale z pojedyncza plandeką, lub blachą trapezową). Natomiast jest na to rozwiązanie - Hale Carlo proponuje hale namiotowe z dachem pneumatycznym lub hale z blachą trapezową z filcem, te dwa rozwiązania eliminują występowanie takiego zjawiska.

Tak, posiadamy w ofercie oświetlenie ledowe i zwykłe. Ogrzewanie na olej opałowy poprzez nagrzewnice mobilne lub stałe, umieszczone wewnątrz hali lub na zewnątrz.

Tak, uwzględniając wcześniej przy projektowaniu hali jest to jak najbardziej możliwe.

Tak, jest taka możliwość, ale tylko bramy rolowane lub panelowe.

Czas montażu hali namiotowej zależy od jej poszycia bocznego. Przykładowo, halę namiotową o powierzchni 1000 m2, w całości z poszyciem z plandeki, na dobrze przygotowanym podłożu, nasza firma montuje około 8 godzin. Natomiast halę o tej samej powierzchni lecz ściany pokryte blachą trapezową, z bramami wjazdowymi montujemy około 3 dni.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search