UJEŻDŻALNIA KONI/HALE STALOWE

POD UJEZDZALNIE HALE STALOWE  Firma Hallrent

w związku z ogromnym zainteresowaniem klientów na zakup hal pod ujeżdżalnie dla koni wprowadziła do swojej oferty hale stalowe produkowane stricte pod konie. Hale te są przystosowane do ujeżdżania koni, treningów oraz nauki jazdy konnej. Hale stalowe pod ujeżdżalnie są bardzo dobrą alternatywą dla obiektów stałych, murowanych stosowanych, jako hale pod ujeżdżalnie.

Kryte hale stalowe pod ujeżdżalnie dla koni chronią wszystkich użytkowników hali przed różnymi warunkami atmosferycznymi, przez co w znaczącym stopniu zwiększa się bezpieczeństwo jeźdźców oraz komfort w czasie treningu z powodu osłony użytkowników przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Hale stalowe pod ujeżdżanie mogą mieć szeroką gamę zastosowań. W środku hali możemy magazynować siano i słomę dla koni, prowadzić treningi, halę taką możemy również wykorzystać, jako siodlarnię czy stajnię.

W ofercie naszej firmy znajdują się hale stalowe jak i namiotowe dostosowane pod ujeżdżalnie dla koni, z różnym poszyciem bocznym jak i dachowym. Na ścianach możemy zastosować plandekę PCV o grubości min 670g/m2, blachę trapezową T-18 lub T-35 lub też płytę warstwową z rdzeniem wykonanym z poliuretanu o grubości od 40-100mm.

Hale pod ujeżdżalnie produkowane przez firmę Hallrent są halami systemowymi, co pozwala na powiększanie w bardzo krótkim czasie powierzchni użytkowej hali. Hale stalowe pod ujeżdżalnie wykonane są z segmentów 5m, przez co rozbudowa hali trwa bardzo krótko.

Hale stalowe pod ujeżdżalnie dla koni nasza firma na życzenie klienta może wyposażyć we wszystkie oferowane przez nas akcesoria, np. świetliki dachowe, pasy oświetleniowe boczne, czy też okna, drzwi, bramy przesuwne, rolowane czy segmentowe.

realizacje

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search