22
TYP: HALA EVENTOWA
SZEROKOŚĆ:  10 m
 DŁUGOŚĆ:  20 m
WYSOKOŚĆ:  3 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PLANDEKA
POSZYCIE DACHOWE:  DACH PNEUMATYCZNY

 

 

Firma, która prowadzi restaurację i organizuje imprezy plenerowe zakupiła u nas halę namiotową na konstrukcji aluminiowej, o wymiarach 10x20x3 m z montażem na swojej działce. Hala namiotowa ma służyć jako zadaszenie w razie nie pogody w pochmurne dni. Zastosowanie ścian z plandeki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ w szybkim czasie można je zdemontować, a hala stanie się wiatą. Dach pneumatyczny w tej hali spełnia rolę zabezpieczenia przeciw sniegowego praz przeciwdeszczowego, gdyż poduszka powietrzna wytworzona przez dach pompowany zapobiega gromadzeniu się wody czy śniegu na dachu hali. W hali namiotowej została zastosowana drewniana podłoga na stelażustalowo-alumiiowym.

 

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search