10
TYP: HALA WYSTAWOWA
SZEROKOŚĆ:  20 m
 DŁUGOŚĆ:  40 m
WYSOKOŚĆ:  4,5 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PLANDEKA
POSZYCIE DACHOWE:  PŁYTA WARSTWOWA

 

 

Klient prowadzacy sklep ogrodniczy w Warszawie  potrzebował wiecej miejsca do sprzedaży swoich artułów. Propozycja Hale Carlo byłą hala namiotowa bez specjalnego zadaszenia lecz zwykłej plandeki poniewaz skraplanie wody nie było w tym przypadku zagrozeniem zniszczenia towaru jakim były rosliny i do tego było zastosowane ogrzewanie na olej opalowy. Konstrukcja aluminiowa wzmocniona, ogrzewanie na olej opałowy, część przeszklonaw poziomie, drzwi automatyczne.


WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search