p1
TYP: HALA PRODUKCYJNA
SZEROKOŚĆ:  10 m
 DŁUGOŚĆ:  25 m
WYSOKOŚĆ:  3 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PŁYTA WARSTWOWA
POSZYCIE DACHOWE: DACH POMPOWANY

 

 

Klient działający w branży meblowej nawiązał współpracę z nową zewnętrzną firmą przez co liczba zamówień znacząco wzrosła, a co za tym idzie brakowało mu miejsca produkcyjnego. Klient zwrócił się do naszej firmy z zapytaniem na zakup hali produkcyjnej o powierzchni 250 m2. Rozwiaaniem firmy Hallrent było wykonanie hali termicznej, z dachem pompowanym oraz ścianami z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60mm. Dodatkowo w hali zostały zamntowane 2 bramy przesuwne, które nie zwiększyły znacznie kosztów budowy hali produkcyjnej. Klient zamontował we własnym zakresie ogrzewanie wodne z nagrzewnicami, przez co temperatura w hali spełnia wszystkie wymogi.

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search