lagerzelte
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  25 m
 DŁUGOŚĆ:  45 m
WYSOKOŚĆ:  5,2 m
 POSZYCIE BOCZNE: PŁYTA WARSTWOWA
POSZYCIE DACHOWE:

DACH POMPOWANY

 

Firma ogrodnicza z województwa opolskiego zamówiła u nas kolejny izolowany namiot magazynowy na gotowe artykuły ogrodnicze. Namiot magazynowy izolowany o wymiarze 25x40x5,2m oraz zadaszenie 25x5x5,2.

Wszystkie namioty izolowane magazynowe zamontowane u klienta wyglądają identycznie, wykonane są na pełne obciążenie śniegowe oraz wiatrowe. Konstrukcja namiotów magazynowych wykonane są z profili aluminiowych zamkniętych.

Namioty izolowane magazynowe
posiadają ściany izolowane z płyty warstwowej o grubości 60 mm. Dach namiotów izolowanych jest pneumatyczny ( podwójna plandeka). W takich namiotach nie występuje zjawisko skraplania się wody. Namiot idealnie nadaje sie na ogrzewanie i korzystanie z niego w pełni przez cały rok.
Bramy jakie zastosowaliśmy w namiotach izolowanych magazynowych są bramami segmentowymi ocieplanymi. Hale namiotowe izolowane magazynowe są idealną alternatywą dla hal stalowych pokrytych w całości płytą warstwową. Ich nie duży koszt powoduję bardzo duże zainteresowanie wśród przedsiebiorców.
Zadaszenie w przedniej części namiotu izolowanego magazynowego zastosowaliśmy aby załudunek towaru odbywał się pod zadaszeniem. W dni kiedy pogoda nie sprzyja pracownicy firmy mogą spokojnie rozłądować czy załadować swój towar na samochód cieżarowy. Wynajmujemy również namioty izolowane magazynowe o różnych wymiarach.
Wynajem namiotów izolowanych to idealne rozwiązanie dla klientów którzy potrzebują namiot izolowany w krótkim czasie.

Izolowany namiot magazynowy ceny - zadzwoń dowiedz się więcej + 48 539 305 100

 

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search