hala namiotowa 5
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  18 m
 DŁUGOŚĆ:  40 m
WYSOKOŚĆ:  4 m
 POSZYCIE BOCZNE:  BLACHA TRAPEZOWA
POSZYCIE DACHOWE:  PLANDEKA

 

 

Hala magazynowa o powierzchni 720 m2 to doskonałe miejsce na magazynowanie gotowych wyrobów jakimi są rowery. Nasz klient w swojej hali potrzebował wykonać bramę o wysokości 4,5m dlatego została ona zamontowana na ścianie szczytowej w centralnym miejscu. Hala z taką bramą jest halą nietypową. Dodatkowo na życzenie odbiorcy w hali namiotowej magazynowej zamontowane zostały 4 sztuki drzwi stalowych o wymairze 100 x200 cm celem swobodnego dostępu do regałów i miejsca w jego hali. Poszycie boczne wykonane z blachy trapezowej T35 w kolorze RAL6020 i drzwi w kolorze grafitowym idelanie komponują się ze sobą.

 

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search