1
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  12,5 m
 DŁUGOŚĆ:  40 m
WYSOKOŚĆ:  4 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PŁYTA WARSTWOWA
POSZYCIE DACHOWE:  PNEUMATYCZNY

 

 

Nasz klient producent agrowłukniny w Polsce zwiekszył produkcje i potrzebował Hale aluminiowe magazynowe w krótkim terminie. Ważne rzeczy które musieliśmy spełnic to aby w hali aluminiowej magazynowej nie skraplała się woda aby nie zamoczyć opakowań produktu. Tak więc zastosowaliśmy dach pnumatyczny w kolorze szaro - białym gdzie biały kolor był wewnątrz hali a szary z zewnątrz.
Aby szybko dostać się do hali zamontowaliśmy na każdym przęśle hali bramę rolowaną otwieraną elektrycznie. Hale aluminiowe magazynowe są lekkie w montażu i można też je bardzo szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce. Ściany jakie dobraliśmy były wykonane z płyty warstwowej 60 mm. Trójkąty też wykonaliśmy z płyty warstwowej.
Hale aluminiowe magazynowe montujemy na np. kostce brukowej i w tej sytuacji klient zaszczedza na tym że nie musi wykonywać fundamentów. Po roku z korzystania naszej hali aluminiowej klient każdego następnego roku zamaia kolejne hale aluminiowe magazynowe.
Posiadamy też w naszym asortymencie hale aluminiwe magazynowe do wynajmu. Wynajem hal aluminiowych to idealne rozwiązanie które proponujemy naszym klientem kiedy potrzebują szybki magazyn na kilka miesiecy.

Chcesz wynająć halę aluminiową magazynową -  zadzwoń + 48 539 305 100 

 

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search