2
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  20 m
 DŁUGOŚĆ:  55 m
WYSOKOŚĆ:  5,5 m
 POSZYCIE BOCZNE: PŁYTA WARSTWOWA
POSZYCIE DACHOWE: DACH PNEUMATYCZNY

 

Wiądący producent części samochodowych potrzebował wynająć namiot magazynowy w bardzo szybkim czasie. Wynajem namiotów magazynowych to dziedzina którą opanowaliśmy w 100 %. Wynajmujemy namioty o róznych parametrach czy to szerokościach czy wysokościach. Posiadamy bardzo duży asortyment namiotów pod wynajem. Nasz klient otrzymał namiot magazynowy o wymiarach 20x55x6,5m co daje łączną powierzchnię płaską hali magazynowej 1100 m2.

wyjanętym namiocie magazynowym pokrytym płytą warstwową o grubości 60mm i dachem pneumatycznym klient magazynował wyprodukowane elementy części samochodowych.
Namiot magazynowy  postawiony został na płycie betonowej o grubiści 20 cm. W namiocie magazynowym o powierzchni użytkowej 7150 m3, składowane są materiały gotowe, czekające na transport do docelowego klienta. Wjazd do hali prowadzi przez 2 bramy rolowane posadowione na obu ścianach szczytowych namiotu magazynowego. Wynajem namiotów magazynowych przez nas produkowanych to idealne rozwiązanie kiedy potrzebujemy w szybkim czasie dodatkowe powierzchnie magazynowe. Ceny za wynajem namiotów magazynowych kalkulujemy indywidualnie w zależności od odległości i wielkości namiotu.
Jesteś zainteresowany wynajmem namiotu magazynowego - zadzwoń + 48 602 136 100
 

View the embedded image gallery online at:
https://hallrent.pl/134-hala-mag-2#sigProGalleria7fe58b734b

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search