m01
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  10 m
 DŁUGOŚĆ:  40 m
WYSOKOŚĆ:  4 m
 POSZYCIE BOCZNE: BLACHA TRAPEZOWA
POSZYCIE DACHOWE:  PLANDEKA

 

 

Firma Hallrent wykonywała dla firmy kamieniarskiej magazyn, w postaci hali namiotowej. W hali magazynowane są gotowe wyroby kamieniarskie, zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi. Hala o wymiarach 10 metrów szeroka, 40 metrów długa oraz wysoka na 4 metry jest doskonałym rozwiązaniem. Podłoże pod halą namiotową wykonane było z płyt betonowych przez co hala została zamocowana kotwami rozprężnymi. Konstrukcja stalowa hali wykonana z dwuteownika oraz blacha trapezowa na ścianach bocznych jest bardzo dobrym wariantem na trwały magazyn z gwarancją wieloletniej eksploatacji bez konieczności wymiany poszycia bocznego. Firma Hallrent zaleca swoim kontrahentom wykonywanie okresowych przeglądów hali przez wyszkoloną kadrę pracowniczą firmy, celem uniknięcia uszkodzeń spowodowanych warunkami atmosferycznmi.

View the embedded image gallery online at:
https://hallrent.pl/109-hala-eventowa-2#sigProGalleria36eac70219

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Hallrent może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie Hallrent – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hallrent produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hallrent pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W Hallrent opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje Hallrent standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałości naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hallrent 2018

Search